«Самопоміч» звертається до суду з вимогою заборони політичної партії Пушиліна

Заява фракції “Об’єднання «Самопоміч» щодо участі у виборчому поцесі партії, очолюваної терористом Пушиліним

На офіційному сайті ЦВК розміщений перелік політичних партій, кожна з яких може взяти участь в місцевих виборах. Для цього партії потрібно лише повідомити про це ЦВК у встановлений строк. В цьому списку є політична партія «Ми маємо мету», очолювана Денисом Пушиліним, який керує терористами у так званному «ДНР».

Сам факт того, що в Україні офіційно існує політична партія терориста Пушиліна свідчить про злочинну бездіяльність Мін’юсту, який досі не ініціював заборону цієї політичної партії, діяльність якої спрямована на порушення одразу декількох можливих заборон:

· ліквідацію незалежності України;
· зміну конституційного ладу насильницьким шляхом;
· порушення суверенітету і територіальної цілісності України;
· підрив безпеки держави;
· незаконне захоплення державної влади;
· пропаганду війни, насильства;
· посягання на права і свободи людини;
· посягання на здоров’я населення;

Крім того, політичні партії не можуть мати воєнізованих формувань.

Бездіяльність Мін’юсту, який є єдиним в Україні органом, що може ініціювати заборону політичної партії, може мати наслідком участь терористичного угрупування «ДНР» в місцевих виборах та обрання терористів до органів місцевого самоврядування.

«Самопоміч» звертається до суду з вимогою, щоб Мін’юст негайно ініціював заборону політичної партії Пушиліна.

«Самопоміч» наполягає на прийнятті законопроекту №2139 про визнання організацій терористичними, який вже понад 6 місяців саботує комітет з питань безпеки та оборони.

«Самопоміч» виступає категорично проти проведення виборів на окупованих територіях, допоки не буде відновлено контролю за кордоном, виведено військ і покарано терористів.

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12920 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини