«Самопоміч»: «Зневага до народного депутата – це зневага до всього народу України»

У демократичній парламентсько-президентській республіці, понад те, у країні, яка перебуває у стані війни, парламент та уряд повинні спільно працювати для подолання зовнішньої загрози та стабілізації економіки держави шляхом прийняття і впровадження якісних реформ.

Незважаючи на те, що «Самопоміч» сьогодні перебуває в опозиції, фракція завжди підтримувала та продовжує підтримувати реформаторські закони та ініціативи уряду.

Натомість ставлення до народного депутата Єгора Соболєва, яке виявив у п’ятницю Прем’єр-міністр України під час години запитань до уряду в парламенті – це грубе порушення парламентської етики та неприпустимий спосіб спілкування державних осіб з народними депутатами та людьми.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» вимагає від Прем’єр-міністра вибачення за образу народу України, представником якого є народний депутат, та  звертається до Голови Верховної Ради України із проханням відреагувати на грубі порушення етики у стінах найвищого представницького органу країни, яким є парламент.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини