«Самопоміч» зареєструвала постанову про відміну судової реформи

У вівторок, 3 жовтня, Верховна Рада прийняла документ №6232, яким внесла зміни у ряд процесуальних кодексів та законопроектів, що запускають судову реформу.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» запропоновані зміни не підтримала, адже цей документ руйнує українську судову систему. Так, у разі його підписання Президентом, безкарними можуть залишитися високопосадовці – корупціонери та ті, хто розстрілював людей на Майдані.

Відтак, представники «Самопомочі» зареєстрували у Верховній Раді постанову, яка передбачає скасування рішення парламенту щодо прийняття документа №6232.

«Ми вимагатимемо від Президента непідписання закону, а від голови Верховної Ради – переголосування документа. Є всі підстави стверджувати, що голосування у вівторок відбулося з порушенням регламенту та було неперсональним. У зв’язку з цим, «Самопоміч» у четвер вимагатиме переголосування», – розповідає народний депутат Олена Сотник.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини