«Самопоміч» запросила в.о. міністра охорони здоров’я на засідання фракції

У зв’язку із ініціативою депутатів Опоблоку щодо звільнення Уляни Супрун, «Самопоміч» запросила в.о. міністра охорони здоров’я на засідання фракції.

За словами народного депутата Романа Семенухи, в цілому фракція підтримує початок реформи і діяльність Супрун.

«Але ми також хочемо чітко розуміти, наскільки просунулися у впровадженні та виконанні медреформи, які виклики та загрози очікують галузь у поточному році».

Народний обранець наголошує: «Діяльність міністра охорони здоров’я – це не лише діяльність міністерства, це діяльність всього уряду. Оскільки для імплементації ухвалених Верховною Радою законів, що мають реформувати систему охорони здоров`я в Україні, необхідне прийняття 18 підзаконних актів. Тому, щоб дати фаховий аналіз, фракція вирішила запросити на засідання Уляну Супрун».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини