“Самопоміч” запропонувала зміни до Податкового Кодексу України

«Самопоміч» наполягає на піднятті акцизів на алкоголь і оподаткуванні прибутку олігархів, отриманого з дивідентів іноземних компаній. Такі пропозиції депутати фракції висловили у зауваженнях до Проекту змін до Податкового Кодексу.

«Запропонований Урядом Проект змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України щодо так званої «малої податкової реформи» не відповідає ідеям Розділу 9 Коаліційної угоди. Передбачені проектом зміни посилюють тиск на малий та середній бізнес, але лишають «недоторканними» надприбутки монополій і олігархів», – наголошують у фракції.

Тому «Самопоміч» пропонує розглянути та включити до тексту запропонованого Урядом законопроекту поправки, направлені на його вдосконалення.

Зокрема, фракція пропонує збільшити ставки акцизу на сигарети до 30% (сумарний), на пиво до 40%, слабоалкогольні напої – на 100%, міцні алкогольні напої – 25%.

Такі ставки, наголошують депутати, відповідатимуть вимогам статті 352 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та збільшать доходи Державного бюджету в 2015 році на 3,7 мільярди гривень.

Крім того, серед інших кроків, депутати пропонують доповнити Проект Податкового кодексу статтями, які дадуть змогу оподатковувати доходи отримані резидентами України через Контрольовані Іноземні Компанії та Трасти (надалі – КІК).

«Пропонуємо запровадити в Податковому кодексі України поняття контрольованої іноземної корпорації, опосередкованого та конструктивного володіння корпоративними правами, визначити правила ідентифікації КІК, визначити, які саме податки повинні сплачуватись в Україні», – йдеться у заяві фракції.

Пропозиції фракції «Об’єднання «Самопоміч» до Податкового Кодексу України.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини