«Самопоміч» закликає Верховну Раду ухвалити проект закону про ТСК

Верховна Рада має якомога швидше ухвалити у другому читанні проект закону #1098 про тимчасові слідчі комісії. Без ухвалення цього документа, акцентує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Руслан Сидорович, парламент не може повноцінно реалізовувати притаманну їм контролюючу функцію.

Відповідно до 1098, Верховна Рада, як представницький орган громадян, матиме змогу, зокрема, викликати на обов’язковий звіт президента, міністрів, фактично будь-якого чиновника.

Більш того, в країнах зі стабільною демократією існує кримінальна відповідальність у разі, коли інформація, озвучена викликаними на засідання ТСК особами, є недостовірною. В законопроекті про ТСК це передбачено.

«Лише таким способом працюватиме цей механізм, коли будь-яка особа, починаючи від бізнесмена та закінчуючи міністрами і президентами, зобов’язана приходити до парламенту та давати звіт про свою роботу», – підсумовує Руслан Сидорович.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини