«Самопоміч» закликає уряд провести виїзне засідання на Луганщині

За безконечними розмовами народних депутатів про дострокові вибори та суперечками про дату інавгурації новообраного Президента приховується спроба політиків прикрити бездіяльність, яка призвела до шахрайства та пограбування, проти якого виступили люди, змінивши владу. Про це заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Приклад цього – Луганщина, яка, за словами голови обласної організації «Самопоміч» у Луганській області пана Рижкова, потерпає не лише від військових дій, але й від бездіяльності органів центральної влади.

Він наголошує: «Луганщина наскрізь пронизана корупційними проявами. За останні п‘ять років перебування у владі представників партії Президента Луганська область знищена майже на всі 100%. Потенціал, який був після 2014 року, винищується».

Так, по-перше, на запит Лисичанської міської ради від депутатів отримана відповідь першого віце-прем‘єр-міністра України-міністра економічного розвитку та торгівлі пана Кубіва, що в 150-кілометровій зоні від лінії розмежування недоцільно здійснювати будь-які економічні реформи відновлення промисловості.

«За наслідками цього, флагман скловиробництва України завод «Пролетарій» на сьогоднішній день знищено», – розповів пан Рижков.

По-друге, виникає питання щодо відновлення промисловості та перешкоджання вільному пересуванню вантажів за розпорядженням державного підприємства «Укрзалізниця».

Політик додає: «Також звертаю увагу на те, що за посередництвом керівництва Луганської військово-цивільної адміністрації покриваються корупційні дії правоохоронних органів та здійснюється все можливе, щоб громадськість була усунена від можливості впливати на результати дій цього органу. За чотири роки чотири керівники нічого, крім телевізійного піару, не здійснили для відновлення миру, спокою, економічної спроможності Луганщини».

Підсумовуючи, пан Рижков звертається до керівників держави, народних депутатів з вимогою звернути увагу на Луганщину та провести там виїзне засідання Кабінету Міністрів. «Щоб своїми очима побачили, який стан Луганщини на сьогоднішній день та які перспективи відновлення України на цій території», – підсумовує політик.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини