«Самопоміч» закликає Парламент проголосувати за новий Виборчий кодекс

Вибори до парламенту за відкритими списками на пропорційній основі таскасування недоторканності – саме так на думку Андрія Садового можна покращити відповідальність влади у країні.

Про це лідер «Самопомочі» та перший номер виборчого списку партії написав у своєму Facebook.

«Завтра останній робочий день чинного парламенту. І водночас останній день, коли ця Рада може ухвалити новий Виборчий кодекс – із пропорційною системою виборів і відкритими списками. Ці зміни обіцяли всі партії, які зайшли в парламент після Революції Гідності. Упродовж каденції в коаліції на них волі не вистачило. Побачимо, чи зможе це скликання закінчити свій термін на позитивній ноті», – наголосив Садовий.

Крім того, політик підтвердив, що завтра «Самопоміч» долучиться до мітингу «Фінальна битва за відкриті списки» на площі перед Верховною Радою. І нагадав, що окрім виборів на пропорційній основі з відкритими списками «Самопомочі» у своїй програмі пропонує ліквідувати ОДА та РДА, зменшити кількість нардепів до 300, скасувати депутатську недоторканність і прийняти закон «Про Президента України».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини