«Самопоміч» закликає депутатів ухвалити законопроекту «Про відповідальність Росії за агресію та окупацію частини території України»

Авдіївка вкотре переконливо довела, що для Росії не вартують нічого ані міжнародні безпекові договори, ані «мінські домовленості», ані смерті людей.

Голова та перший заступник Голови Верховної Ради, лідери фракцій БПП та Народний Фронт, очільники комітетів у закордонних справах та  з Євроінтеграції звернулися до парламентів країн-членів Європейського Союзу, США, Канади і Японії, а також Європейського Парламенту із закликом задіяти  усі наявні механізми урядової та міжпарламентської дипломатії та посилити тиск на офіційний Кремль.

Фракція «Самопоміч» підтримує ініціативу парламентарів, але хоче нагадати, що таких звернень вже було достатньо, проте парламент України не прийняв жодного юридичного рішення, яке б поклало на Росію відповідальність за агресію та окупацію Росією частини території України.

«Самопоміч» заявляє, що без визнання окупації на рівні закону, будь-які заяви та звернення мають виключно політичний характер, та не мають юридичних наслідків. Визнання відповідальності Росії за агресію та окупацію – це те рішення, яке парламент заборгував українцям. Тому це рішення має стати першим, яке ухвалить Верховна Рада на першому пленарному засіданні.

«Самопоміч» закликає всіх парламентарів приєднатися до ініціаторів законопроекту «Про відповідальність Росії за агресію та окупацію частини території України» та прийняти рішення, яке продемонструє, що парламент та солдати в Авдіївці захищають інтереси однієї держави.

ЗАКОНОПРОЕКТ

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини