“Самопоміч” закликає колег по коаліції припинити кулуарні домовленості з Опозиційним блоком

Об’єднання «Самопоміч» закликає колег по майбутній коаліції не проводити кулуарних перемовин з представниками Опозиційного блоку та іншими депутатами, які голосували за «диктаторські закони 16 січня».

«Процес початку роботи нової Ради завжди непростий. Під час обрання керівництва парламенту та голів комітетів потрібно врахувати різні точки зору і знайти спільні позиції. Але не можна переходити певну межу. Для «Самопомочі» ця межа – це співпраця з Опозиційним блоком і депутатами, які голосували за «диктаторські закони».» – заявила новообраний депутат Верховної ради від Об’єднання «Самопоміч» Оксана Сироїд.

«Ми проти того, аби ці люди отримували будь-які посади в новому українському парламенті. Це не опозиція – це люди, які винні в смертях українців і їх перебуванні в стінах парламенту це недопрацювання прокуратури, а не факт, з яким потрібно змиритись.» – додала Сироїд.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини