Самопоміч закликає до спокою та перевиборів у Вінниці

На сьогоднішній день, враховуючи ситуацію, що склалась у Вінниці, гостро постало питання спокою у місті.

“Об’єднання “Самопоміч. Вінниччина” закликає діяти виважено не піддаватись емоціям, сідати за стіл переговорів, вести діалог. Оскільки, те за що ми боролись всі разом ще рік тому, може бути сплюндроване одним не правильним рішенням чи кроком. Маніпуляції “Майданом” наразі набули широкого розмаху і різноманітних форм, будьте обережні та не робіть необдуманих кроків.

Ще на початку цього року дуже влучно з цього приводу висловився Максим, наш однодумець, предстваник із ГО “Об’єднання Самопоміч. Вінниччина”. На той час на Майдані відбувались дуже схожі події, із тими ж політичними силами, які сьогодні і в той час маніпулюють громадською думкою на користь власним інтересам.

“На наш погляд ситуацію, яка склалась сьогодні на Вінниччині можуть вирішити місцеві вибори, що необхідно провести в найближчий час. Оскільки, не зважаючи на оновлення центральної влади в країні, влада на місцях залишилась тією ж що була і діє за старими давно звичним схемами”, – заявляють представники ГО “Об’єднання Самопоміч. Вінниччина”.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони