«Самопоміч» за перевибори місцевих рад і скорочення кількості депутатів – заява

“Після очищення Верховної ради від зрадників і корупціонерів, це саме слід зробити і на місцевому рівні. Адже в багатьох місцевих радах все ще заправляють екс-регіонали та їх сателіти. Вони далі грабують свої міста, а дехто навіть готовий зустрічати з квітами окупантів, як це робили деякі мери на Донбасі” – йдеться в заяві Об’єднання “Самопоміч”.

Партія ініціюватиме в новій Верховній раді оголошення наступних виборів усіх місцевих органів влади вже навесні. “Самопоміч” також пропонуватиме скорочення втричі кількості депутатів в усіх місцевих радах.

“Для Києва і інших міст-мільйонників цілком достатньо 40 депутатів, а не 120, як зараз. Для Львова і інших середніх обласних центрів – по 30, а не 90. Депутатами мають ставати найбільш достойні люди міста. Активним середовищам в містах потрібно вже гуртуватись, аби вибрати навесні в ради саме таких людей. Не можна просто спостерігати, як негідники знову братимуть владу у ваших містах.” – заявив лідер Об’єднання “Самопоміч” мер Львова Андрій Садовий.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини