“Самопоміч” вимагає службового розслідування у Мінфіні

Об’єднання «Самопоміч» вимагає від Міністра фінансів Наталії Яресько провести службове розслідування щодо осіб, які готували проект поправок до Бюджетного кодексу України.

“Це не лише злочинний проект щодо найбідніших верств населення, але й шалено непрофесійний документ. Я вимагаю провести відповідне службове розслідування та до кінця дня звільнити осіб, які цей документ готували. Це вершина злочинної непрофесійності” – заявив голова фракції “Самопоміч” у ВРУ Олег Березюк.

Раніше керівник “Самопомочі” у ВРУ повідомив, що фракція не голосуватиме за цей законопроект. “Нас хвилює, що в бюджеті “паски” затискаються не монополіям та олігархам, а тим людям, які вже не можуть їх затиснути. В також нас є суттєві зауваження до Бюджетного кодексу в частині децентралізаційних процесів — взаємовідносин казначейства та регіональних влад”, – зазначив Олег Березюк.

Депутат констатував, що сьогодні проглядається те, що уряд поки не прийняв зауважень коаліції щодо бюджету, зокрема, у частині, що стосується змін по деолігархізації економіки.

Фото: УНІАН

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини