«Самопоміч» вимагає змінити виборче законодавство

У всіх обласних центрах  України відбулися мирні акції «Ні!» виборам за законами Януковича». Всеукраїнську акцію  підтримали місцеві осередки «Самопомочі». Вимога одна –   ухвалити Виборчий кодекс, що передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими регіональними списками. У Дніпрі  влаштували  театралізоване дійство, аби показати, як  працює мажоритарна система.  Адже зараз  вибори – це підкуп, маніпуляції і лобіювання законів в інтересах олігархів, а не простих українців. «Зміна виборчого законодавства – це початок нової України. Не дозволимо гібридній чинній системі вкрасти наше майбутнє», –  коментує Сергій Рульов, очільник Дніпропетровської обласної «Самопомочі».
«Наше завдання – донести до людей, що той, хто купує їхні голоси, отримавши мандат депутата, буде відбивати витрачені на вибори кошти із державного бюджету. Ми маємо пояснити виборцям, що усунути негідників від влади можна, лише ліквідувавши мажоритарну систему і запровадивши пропорційну систему виборів за відкритими списками»,  – заявив на мітингу в Черкасах  голова  міської «Самопомочі» Олексій Романов.

«Самопоміч» відкривала свої списки на всіх виборах – так само мають вчиняти й усі інші політичні сили. Закриті списки – це крок назад, до тоталітарного режиму», – переконаний голова Вінницької обласної організації ПП «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль.

«Нам потрібно вимагати кожного дня, щоб Президент виконав свою обіцянку, щоб врешті-решт було ухвалено Виборчий кодекс, який повернув би нам з вами право управляти своєю країною, отримати ефективний парламент з чесними, некорумпованими, справедливими і принциповими політиками», –  заявила член фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Одеській міськраді Ольга Квасніцька.  

  Учасники акції    закликали депутатів обласних рад   звернутися до керівництва держави з вимогою якнайшвидше розглянути виборчий кодекс у другому читанні.  Вже у четвер, 17 травня,  Всеукраїнська акція «Ні!» виборам за законом Януковича» відбудеться у Києві.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини