«Самопоміч» вимагає збільшити фінансування програми «теплі кредити» на 2019 рік до 2 мільярдів гривень

Фінансування програми «теплі кредити» у проекті державного бюджету на 2019 рік має бути збільшено з 400 мільйонів щонайменше до 2 мільярдів гривень. Про це заявила народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька.

Парламентар аргументує: «Тільки зовнішнє утеплення будинку зекономить до 20% витрат на тепло, разом з заміною вікон, котлів може призвести до того, що наші платіжки за тепло щонайменше зменшаться на 2/3‬». 

Поки ж через стан українських будинків більша половина коштів, які українці витрачають на опалення, йдуть на утеплення та опалення атмосфери замість того, щоб робити власні будинки теплими. При цьому, наголошує Вікторія Войціцька, Уряд нам каже, мовляв, будьте готові, що газ вчергове подорожчає щонайменше до 9 тисяч гривень за тисячу кубів, а на програму “теплі кредити”, яка вже продемонструвала свою ефективність, в державному бюджеті на наступний рік закладає лише 400 мільйонів гривень. 

«З такими темпами ми за тисячу років не утеплимо власні оселі, – обурюється народний депутат. – Це ганьба і це політика, у якій українців набагато легше тримати заручниками системи субсидій. Українців краще тримати рабами системи державного контролю замість того, щоб наші ж гроші вкладати в те, щоб ми стали енергоефективними, енергонезалежними». 

«Самопоміч» вимагає, аби в бюджеті на 2019 рік було закладено щонайменше 2 мільярди гривень на програму «теплих кредитів».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини