«Самопоміч» вимагає винести на голосування закон Про тимчасово окуповані території та постанову про відставку Авакова

Народний депутат Єгор Соболєв наголосив на вимогах фракції «Об’єднання «Самопоміч» щодо першочергових законопроектів та постанов, які мають розглянути комітети Верховної Ради та винести на голосування у парламент.

«Ратифікувати угоди про міжнародне співробітництво, ухвалювати закони про підвищення штрафів за викидання сміття у лісах – це добре, і «Самопоміч» віддає за це голоси. Але в умовах війни нам треба фокусуватися на більш важливих речах», – зазначив Єгор Соболєв.

Відтак, першочергово фракція звертається до спікера та членів Комітету з державного будівництва та місцевого самоврядування із вимогою розглянути сьогодні законопроект «Про тимчасово окуповані території» і завтра винести його на голосування у Верховній Раді.

«У разі прийняття цього законопроекту, він дозволяє пересилання на окуповані території виключно гуманітарних посилок, постачання їжі та одягу, що необхідно для наших громадян, які опинилися під окупацією. Уся інша торгівля має бути забороненою, на Росію має бути покладена юридична відповідальність за порушення прав наших громадян на цих територіях, за руйнацію інфраструктури, за все, що відбувається під їхнім «чоботом».

Друга вимога фракції – до Комітету з питань правоохоронної діяльності. «Самопоміч» просить сьогодні розглянути проект постанови про відставку Арсена Авакова та завтра винести його на голосування.

«Такий проект ми давно зареєстрували. Напад підлеглих міністра внутрішніх справ на ветеранів війни за незалежність під Бахмутом, номінування людини з незрозумілими статками на посаду голови Національної поліції – все це показує, що Арсен Аваков є загрозою для цієї держави і має бути звільнений», – наголошує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини