«Самопоміч» вимагає від уряду заборонити поставки вугілля з Росії

Готується чергова афера на енергетичному ринку. Компанія ДТЕК заявляє про імпорт вугілля з Російської Федерації. Є всі підстави вважати, що це фактично буде вугілля з окупованих територій, яке буде вивозитися через непідконтрольний кордон з Росією, а потім завозитися в Україну вже офіційно. Тобто, буде відтворена схема збагачення олігархів та фінансування окупаційної влади Донеччини та Луганщини.

Фракція «Самопоміч» хоче нагадати Кабміну, що українців змусили сплачувати ринкову ціну за вугілля за формулою «Роттердам +», внаслідок чого тарифи зросли в рази, саме для того, аби забезпечити енергетичну незалежність України від агресора, який окупував Донбас.

Україна відмовилася від купівлі вугілля на окупованих територіях Донеччини та Луганщини не заради того, щоб купувати вугілля в окупанта.  Україна має всі ресурси, аби не бути залежною від ворога – закуповувати антрацит на світовому ринку та переобладнати ТЕС на вугілля газової групи.

Фракція «Самопоміч» підтримує позицію Прем’єр-міністра щодо відмови від закупівлі вугілля в Росії. Вимагаємо від уряду терміново заборонити поставки вугілля з Росії, щоб запобігти поставкам вугілля з окупованих територій, а також дати правову оцінку заявам компанії ДТЕК.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини