«Самопоміч» вимагає від уряду оприлюднити текст меморандуму про отримання чергового траншу від МВФ

На початку березня представники уряду оголосили про підписання меморандуму щодо отримання Україною чергового траншу від Міжнародного валютного фонду у розмірі 1 мільярд доларів. Однак Кабмін досі не оприлюднив текст меморандуму, що є абсолютно неприпустимим в парламентсько-президентській державі.

«Коли ви берете позику в банку, ви ретельно вивчаєте умови договору? Коли навіть договір позики є публічною офертою, ви все одно вивчаєте умови договору? Тоді чому уряд вважає, що платники податків не повинні знати, на яких умовах беруться кошти, оскільки розраховуватись за цю послугу будуть саме вони, а не Прем’єр-міністр. Ми вимагаємо від уряду негайно оприлюднити текст меморандуму щодо отримання останнього траншу від Міжнародного валютного фонду», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

Народний депутат на основі інформації з відкритих джерел проаналізував конкретні пункти меморандуму з МВФ. Деталі – у блозі Романа Семенухи.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини