«Самопоміч» вимагає від СБУ перевірити депутатів на наявність іншого громадянства

 

«Учора під час голосування за позбавлення депутатського мандата Андрія Артеменка у зв’язку з тим, що в нього є начебто громадянство іншої країни, була відкрита «скринька Пандори», – зауважує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Вікторія Войціцька. Відтак, за її ініціативою фракція «Самопоміч» почала збір підписів до Служби безпеки України, аби здійснити перевірку всіх депутатів на наявність іншого громадянства або підданства іншої країни. Мова, в тому числі, про парламентарів, які мають доступ до державної таємниці.

«Вважаємо, що люди мають право знати, хто з депутатів має інше громадянство або підданство, окрім українського. Такі депутати повинні або від цього відмовитися, або добровільно скласти мандат, тому що не можуть представляти в парламенті народ України та країну в цілому. Наш запит обумовлений насамперед стратегічним питанням безпеки, адже доступ до державної таємниці ставить під загрозу безпеку всієї держави у випадку, якщо той чи інший депутат має інше громадянство», – підкреслює Вікторія Войціцька.

На 14:00 годину середи під документом було зібрано понад 150 підписів. «У четвер, я думаю, ми продовжимо цей збір до дванадцятої години, аби встигнути зареєструвати відповідний запит», – підсумовує народний депутат.

 

IMG_2190 IMG_2191 IMG_2192 IMG_2193

 

object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини