«Самопоміч» вимагає від правоохоронців негайно втрутитися у ситуацію з архітектурною спадщиною Одеси

Нині в Одесі відбувається руйнування історико-культурної спадщини міста. Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха розповідає: «Внаслідок дій недобросовісних забудовників сьогодні активно руйнується рекреаційна зона, курортна зона, історико-архітектурна спадщина».

Ольга Квасніцька, депутатка Одеської міської ради від «Самопомочі» додає: «Одеса в біді. Органи місцевого самоврядування нашого міста перетворилися на локальний закритий бізнес, ціль якого – власне збагачення за рахунок ресурсу громади. Ми використали всі можливі інструментарії, щоб зупинити скандальні забудови у рекреаційних зонах, історичних ареалах. За нашими заявами порушені кримінальні справи. Ми ходимо по колу кабінетів чиновницького пекла, доводячи, що корупція вбиває наше місто, що грабують наші громадські простори».

За її словами, люди з кожним днем дедалі більше втрачають довіру до мера та його управлінського апарату, а слабка реакція центру на тотальне порушення, корупційні сфери вбиває довіру і до важливих державних інституцій – Президента, державних органів влади, правоохоронних органів. Відтак, одесити вимагають публічно проведених перевірок щодо кожної скандальної забудови та притягнення до відповідальності тих, хто прямо або опосередковано причетний до корупційних схем та масштабної руйнації міста.

Підсумовуючи, Роман Семенуха звертається до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури з вимогою вчинити необхідні заходи для призупинення руйнації історико-архітектурної спадщини Одеси.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини