«Самопоміч» вимагає ухвалення ініціатив, які забезпечать Україні зростання економіки на 7-10%

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова, Кабінет Міністрів звітує про зростання позицій України у рейтингу Doing business та впровадження економічних реформ, проте наслідків цього українцям  не відчутно.

«Економіка не може зростати, поки українські підприємці і далі масово потерпають і скаржаться на необхідність особистого спілкування з податківцями, дуже слабкий розвиток електронних сервісів, жахливе адміністрування ПДВ, блокування податкових накладних в 2017 році, втручання в роботу підприємств силовиків і найголовніше – безкарність як силовиків, так і податківців. Адже притягнути їх до відповідальності за збитки, заподіяні підприємству  практично неможливо», – наголошує народний депутат.

Як зауважує її колега, парламентар Роман Семенуха, нещодавно з великим пафосом у Верховній Раді був проголосований закон з умовною назвою «Маски-шоу стоп», але, на превеликий жаль, цей закон або не працює, або працює слабо.

Тетяна Острікова зауважує, що у 2017 році Міністерством фінансів так і не було реалізовано жодного з таких необхідних кроків, як реформа ДФС, не внесено в парламент законопроект про податок на виведений капітал, не ліквідовано податкову міліцію і не створено єдиний аналітично орієнтований орган фінансових розслідувань.

Роман Семенуха, своєю чергою, вказує на нещодавно прийняту постанову Кабінету Міністрів, яка фактично скасовує мораторій на перевірки бізнесу.

«Ви запитаєте чому? Все дуже просто — бюджет побудований на нереалістичних економічних показниках. І закривати «дірки» у ньому уряд пропонує не стимулюванням економіки, а за рахунок подовження і збільшення тиску на бізнес. Ми вважаємо, що це неприпустимо. Лише справжня реформа ДФС та ліберальна податкова реформа повернуть довіру бізнесу до держави», – наголошує народний депутат.

Відтак, фракція «Об’єднання «Самопоміч» вимагає негайного внесення в парламент напрацьованого експертами і депутатами законопроекту про податок на виведений капітал, скасування податку на прибуток, негайного голосування за ліквідацію податкової міліції та всіх економічних підрозділів силових структур, а також створення єдиного аналітичного органу фінансових розслідувань – фінансової поліції.

object(WP_Term)#13124 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини