«Самопоміч» вимагає припинити політичні переслідування партійців

За словами віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, українські органи правопорядку, які мають стежити за тим, щоб кожен громадянин почувався у безпеці, нині або великою мірою зрослися з криміналітетом, або займаються переслідуваннями політичних опонентів влади, незалежно від того, хто її очолює.

Переслідуванням піддаються члени партії «Об’єднання «Самопоміч». Наприклад, обласному депутату від «Самопомочі» у Волинській області, члену екологічної комісії Борису Бабійчуку вчора вручили підозру, а сьогодні буде відбуватися судилище щодо обрання йому міри запобіжного заходу. Звинувачення щодо чоловіка абсурдні та будуються на тому, що він придбав GPS-трекери для себе та своїх дітей і один трекер продав водію маршрутки.

Народний депутат від фракції «Самопоміч» Тетяна Острікова акцентує: «У цьому СБУ Волинської області вбачає величезну загрозу національній безпеці, бо, виявляється, GPS-трекер – це прилад подвійного призначення, і за допомогою його використання, на думку СБУ, можна негласно знімати інформацію з каналів зв’язку».

Однак це не межа абсурду діяльності Служби безпеки. Так, з СБУ Рівненської області надійшов лист до міської ради, де написано, що в ході виконання контррозвідувальних заходів ними була виявлена рекламна конструкція з політичною рекламою Андрія Садового.

Як сказано в листі, одна з таких конструкцій може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності, пропаганди війни тощо.

Крім того, чимало скарг від підприємців надходить щодо дій СБУ у Волинській області на митниці, де спецслужби втручаються в діяльність митниці, в митне оформлення, зупиняють імпорт. Тетяна Острікова переконана: «Це все робиться для того, щоб створювати умови для вимагання та пропонування їм незаконної винагороди».

Відтак, на переконання Тетяни Острікової, по-перше, економічні підрозділи із боротьби з корупцією Служби безпеки мають бути ліквідовані як такі, що займаються тільки тиском, поборами, корупцією та політичними переслідуваннями. По-друге, народний депутат вимагає від Генерального прокурора взяти під контроль справу Бабійчука та звернути увагу на те, чим займається управління СБУ у Волинській області.

object(WP_Term)#12918 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини