«Самопоміч втретє перемагає на національних дебатах 1+1

Андрій Садовий, лідер Об’єднання «Самопоміч», знову переміг на національних дебетах 1+1 «Право на владу» із результатом 39%. Це вже третя поспіль перемога представника «Самопомочі» на дебатах. Раніше успіх святкували як сам Садовий, так і член списку «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Цього разу опонентами Садового були віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, екс-генеральний прокурор Володимир Піскун.

«Старі політики не хочуть тих змін. Вони все життя там – у владі. Вони там як вареники в маслі. В більшості – більше масла, в меншості – трошки менше. Але всі годуються з системи і не хочуть її змінювати. Потрібні нові люди, які незаплямовані, які мають Бога у серці, які самі себе зробили, які готові жертовно працювати для цієї країни. І тільки тоді будуть зміни. А все інше – імітація», – заявив Садовий в ефірі 1+1.

Нагадаємо, сам Садовий йде на вибори у списку Об’єднання «Самопоміч» під номером 50. Очолює список співзасновниця Реанімаційного пакету реформ Ганна Гопко.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини