«Самопоміч» вшанувала Героїв Небесної Сотні та Героїв подій під Дебальцевим

Сьогодні представники «Самопомочі» по всій Україні вшанували Героїв Небесної Сотні та Героїв подій під Дебальцевим

18 лютого 2014 року – день початку масових розстрілів майданівців в центрі Києва. Також 18 лютого 2015 року – завершення боїв за Дебальцеве. По всіх містах країни представники «Самопомочі» поклали квіти до могил загиблих героїв та меморіальних місць.

«Ніхто до кінця не вірив, що будуть стріляти… Не хотілося вірити, що таке може бути в Україні. Але перше вбивство, друге вбивство і потім ми зрозуміли, що це війна. Ця подія має бути в пам’яті всіх. Особливо наших дітей. Щоб вони, як ті, хто буде будувати завтра нашу державу, ніколи не допустили такої війни», – Андрій Садовий, лідер «Об’єднання «Самопоміч», міський голова Львова.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини