«Самопоміч» відстоюватиме свої позиції та підтримуватиме мера Садового

«Об’єднання» Самопоміч» підтримує мера Львова Андрія Садового і очікує на безсторонність правосуддя у справі індустріального парку в Рясне. 

Вчора, 21 листопада, представники САП та прокуратури вручили підозру міському голові Львова по справі індустріального парку в мікрорайоні Рясне. 

«Ми достеменно не знаємо мотиви сьогоднішньої влади, яка вирішила витягнути з-під сукна це кримінальне провадження і вручити підозру Андрію Садовому. Але ми точно знаємо, що це кримінальне провадження не сприяє інвестиційному клімату України.  Воно не змінить позиції «Самопомочі» по особливому статусу окупованих територій Донбасу і по Мінську. «Самопоміч» буде послідовно відстоювати всі свої позиції і підтримувати мера Андрія Садового», – заявила Оксана Сироїд.

Кримінальне провадження щодо продажу землі під індустріальний парк у Рясному було відкрите ще у 2016 році, аби здійснювати тиск на політичну партію «Об’єднання «Самопоміч» через Андрія Садового, лідером якої він тоді був.

«Кримінальне провадження було відкрите командою президента Порошенка, щоб таким чином здійснювати тиск на Андрія Садового, який на той час був лідером партії «Самопоміч». Адже «Самопоміч» виступала з різкою опозицією до минулої влади, Мінського формату, внесення змін до Конституції в частині про особливий статус окупованих територій», – заявляє віце-спікерка Верховної Ради VІІІ скликання, лідерка «Самопомочі» Оксана Сироїд.

Причиною відкриття кримінального провадження проти Садового на той час міг бути і власний мотив президента Порошенка. За словами Сироїд, таким чином він намагався дискредитувати одного зі своїх конкурентів на президентських виборах, оскільки на той час Андрій Садовий мав високий рейтинг.

«Самопоміч» від свого першого дня у парламенті творила антикорупційні інституції, щоб дати людям віру у справедливість. Так, на жаль, репутація антикорупційної прокуратури вже є підірвана через залучення їх до політичних переслідувань. Але «Об’єднання «Самопоміч» розраховує на неупередженість новосформованого Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, у 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора — провідного у Європі промислового забудовника CTP. Вона має збудувати на купленій у міста ділянці індустріальний парк. Продана земельна ділянка була спільною ділянкою міста Львова та громади Рясного. Проте була передана місту на основі прийнятого Меморандуму і продана на конкурсній основі. Оскільки ця земельна ділянка цікавила багатьох інших забудовників міста Львова, цим і скористалася колишня влада на чолі з Петром Порошенком. У 2016 році було відкрите кримінальне провадження щодо продажу землі під індустріальний парк у Рясному. У зв’язку із цим у мерії кілька разів проводили обшуки та викликали на допит Андрія Садового. 

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини