«Самопоміч» в місті Дніпрі глибоко завинила перед людьми», — Семенуха

Рішення «Самопомочі» про рекомендацію добровільно скласти депутатські мандати за результатами висновків робочої групи, яка вивчала поширену інформацію про можливі корупційні дії В’ячеслава Мішалова та бездіяльність в такій ситуації Артема Хмельникова ради було прийнято 30 березня. Наразі фракція зареєструвала звернення до Міського голови щодо відкликання Мішалова В’ячеслава та Хмельникова Артема з посад.

«Ми будемо наполягати, щоб ці питання поставили на розгляд на найближчій сесії і це наша принципова позиція. До 30 квітня у Мішалова та Хмельникова є можливість написати заяви і добровільно скласти мандати. Ця можливість зазначена у рішенні партійного Виконкому. У випадку їх відмови, ми будемо впроваджувати всі законні механізми, щоб відкликати цих депутатів з посад» – коментує Лигін Олександр.

Мішалова В’ячеслава та Хмельникова Артема вже виключили зі складу фракції.

Зокрема Хмельникова Артема відсторонено від повноважень Голови Дніпровської міської партійної організації. Новим керівником міського осередку обрали Толстих Андрія, який готовий перезавантажити міський осередок. Новий голова закликає всіх приєднуватись і подавати ініціативи. Тепер осередок в Дніпрі відкритий для людей та готовий до плідної праці.

«САМОПОМІЧ» в місті Дніпрі глибоко завинила перед людьми. Я це визнаю, це правда. Скажу більше того, такої слабкої, на сьогодні, підтримки людей немає в жодному обласному центрі України», – підкреслив Роман Семенуха.

Як зазначив Лигін Олександр, після таких радикальних кроків Дніпровський осередок вийде новим та сильним, що відновить і посилить довіру громадянського суспільства.

object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони