Самопоміч: «Тиск влади тиранів набирає обертів»

Вдома і в робочому кабінеті заступника голови Запорізької обласної ради, голови Запорізького обласного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Владислава Марченка відбулися обшуки, здійснені працівниками прокуратури та Служби безпеки. Також проводилися слідчі дії щодо керівника фракції у Запорізькій міській раді Дарії Трюхан.

Як повідомив адвокат, жодних офіційних документів із підставами для обшуків представники правоохоронних органів не пред’являли і офіційних звинувачень Владиславові Марченку поки що не висунуто.

Наразі він прямує до Харкова у супроводі оперуповноважених СБУ міста Київ. Ймовірно, там йому буде вручено повідомлення про підозру, а завтра відбудеться судове засідання для визначення запобіжного заходу. За інформацією осередку, Дарію Трюхан не затримано. «Репресії у цій країні набирають обертів!

Обшуки і затримання проводяться Харківською прокуратурою і Київським СБУ, які, вочевидь, напряму контролюються Адміністрацією Президента», – акцентує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у парламенті Олег Березюк.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини