Самопоміч: “Так поводяться терористи, які беруть в заручники громадян, а потім для того, щоб їх звільнити, вимагають гроші і майно”

Шановні депутати! Більше року триває сміттєва блокада Львова. Четвертий день триває голодування голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка, віце-спікера Оксани Сироїд, народного депутата Тараса Пастуха. Вас це влаштовує, для вас все нормально. Парламент проявляє високу працездатність, коаліція разом з опозиційним блоком голосує зміни до бюджету, відбувається розпил бюджетних коштів. Але для українського народу і для Львова — найбільшого україномовного міста світу — не все нормально.

Більше року тому було закрили Грибовицьке сміттєзвалище, рішенням суду за поданням прокуратури. Вивозити сміття немає куди. Міська влада Львова знаходила вихід із ситуації, домовляючись із іншими громадами. У цей же час центральна влада повертала сміттєвози, які мають всі документи, усними вказівками забороняла громадам і містам приймати львівське сміття.

Сьогодні реалізовується спецоперація “львівське сміття”, завданням якої є засипати місто відходами і потім звинуватити в цьому “Самопоміч” і її лідера Андрія Садового. Не вийде!

Вчора у Львові перебувала делегація на чолі із віце-прем’єром Зубком. Результатів — нуль. Доручення Прем’єр-міністра не виконуються. Львів’яни назвали цю поїздку найдорожчою прес-конференцією в історії України, коли спеціально ганявся літак до Львова, а результатів — жодних. Сьогодні ми побачили лист голови Львівської обласної державної адміністрації пана Синютки. Цей лист — явка з повинною. Губернатор пише, що готовий вивезти все сміття, але ставить певні умови — 300 мільйонів на рік, передача комунального підприємства у власність, земельні ділянки. Так поводяться терористи, які беруть в заручники громадян, і потім для того, щоб їх звільнити, вимагають гроші і майно.

Шановні владоможці! Політика ультиматумів і шантажу не буде діяти до міста Львова. Це місто вільних людей, і львів’яни знайдуть шлях себе захистити. А ви подумайте — за вашими спинами вже є подих диктатури, і така ж ситуація може бути завтра в містах, які ви представляєте.  

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини