«Самопоміч» та ДемАльянс об’єднались і спільно висувають кандидатуру Садового на президентські вибори

Партії «Об’єднання «Самопоміч» та ДемАльянс підписали угоду про політичний союз та домовились про спільну участь у президентських, парламентських виборах 2019 року, а також місцевих виборах 2020 року. Єдиним кандидатом на посаду Президента України від обох політичних сил буде Андрій Садовий.

За словами співголови ДемАльянсу Василя Гацька, політичний союз є відкритим для усіх демократичних та незалежних від олігархів політичних сил: «Об’єднання ДемАльянсу і «Самопомочі» в один політичний союз — це лише перший крок Я переконаний, що в цьому процесі буде більше політиків і громадян, яким небайдужа доля нашої країни. А єдиний кандидат від демократичної опозиції – наша альтернатива кандидатам від проросійських та олігархічних сил».

Голова «Самопомочі» Андрій Садовий озвучив основні завдання політичного союзу – «усунути всіх корумпованих політиків від влади, збудувати успішну правову країну і зробити технологічну модернізацію України, щоби в результаті перемогти у війні за незалежність».

«Аби виконати ці завдання, ми ставимо собі мету — це перемога на президентських виборах, щонайменше 100 мандатів на виборах до Верховної Ради і перемога на виборах в органи місцевого самоврядування», – наголосив Андрій Садовий.

УГОДА ПРО ПОЛІТИЧНИЙ СОЮЗ. СТРАТЕГІЯ ПЕРЕМОГИ

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини