«Самопоміч» сподівається на неупередженість Вищого антикорупційного суду в справі Андрія Садового

Сьогодні антикорупційна прокуратура вручила меру Садовому підозру у справі, яку сфабрикували за попередньої влади. Тоді метою було дискредитувати Андрія Садового, який стояв на чолі партії і був одним з претендентів на президентський пост.

Андрій Садовий створив партію «Самопоміч», щоб об‘єднати чесних людей, які будують справедливу державу. «Самопоміч» від свого першого дня у парламенті творила антикорупційні інституції, щоб дати людям віру у справедливість.

«Ми не знаємо, яку мету переслідує нинішня влада. Але все ще сподіваємося на неупередженість Вищого антикорупційного суду. Це не вперше в історії, коли дорога до справедливості виявляється надто звивистою», – зазначила лідерка партії «Самопоміч» Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини