“Самопоміч” пропонує парламенту заощадити на собі, Прокуратурі та МВС

Фракція «Самопомочі» пропонує скоротити видатки на утримання апарату Верховної Ради, а також на забезпечення функцій Прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Пре це повідомила депутат фракції Вікторія Войціцька.

“Проаналізувавши видаткову частину бюджету, ми пропонуємо скорочення на 1,3 млрд видатків на Прокуратуру. Адже за 10 місяців 2014 року на неї було витрачено – 2 млрд гривень. Враховуючи, що у 2015 році її функції будуть зменшені, то нелогічно збільшувати їй фінансування”, – констатувала депутат.
Крім того, у «Самопомочі» пропонують не збільшувати бюджет міліції, і теж встановити його на рівні минулого року.

“Це економія понад 4 млрд грн. Наші пропозиції зумовлені зменшенням чисельності особового складу МВС. І ці кошти ми пропонуємо передати в місцеві бюджети, як субвенцію, на забезпечення так званої «муніципальної міліції», якій будуть делеговані повноваження ДПС, ППС, служби дільничних інспекторів, тощо”, – повідомила вона.

Також депутати пропонують спрямувати кошти, передбачені на медичне забезпечення працівників органів внутрішніх справ на військові госпіталі, а гроші на дошкільну освіту та заходи з позашкільної роботи з дітьми працівників МВС – до Міністерства освіти. За їх словами – це сумарно близько 700 млн грн.

При тому, Войціцька наголосила, що пропозиції по скороченню витрат не стосуються бюджету на Нацгвардію.

“Ми пропонуємо раціоналізувати витрати. В тому числі, і Апарату Верховної Ради, зокрема нам не зрозуміла доцільність такої кількості охорони у адмінбудівлях, утримання автопарку, витрачання коштів на такі видання як «Народний депутат», яке за державний кошт друкуються на ламінованому папері. Загалом мова йде майже про півмільйона гривень. Те саме стосується Державного управління справами, на загальні витрати якого закладено майже мільйон”, – підкреслила парламентар.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини