“Самопоміч” повернула 3,7 млрд. грн. фінансування для коледжів та технікумів

3,7 млрд. грн. фінансування для коледжів та технікумів, яке Мінфін не заклав в бюджет – буде передбачене. Про це повідомила депутат фракції “Об’єднання “Самопомочі” Анна Романова після засідання Бюджетного Комітету ВР.

Вона зазначила, що у проекті Бюджетного кодексу пропонувалось позбавити технікуми та коледжі фінансування з держбюджету, і покласти ці витрати на місцеві бюджети, aле в місцевих бюджетах на це коштів не передбачено.

“Тобто, технікуми і коледжі, могли припинити своє існування. В результаті запеклих боїв, півгодинної суперечки, з перевагою в 1 голос пройшла моя поправка до Бюджетного кодексу”,- повідомила вона.

Таким чином, 3,7 млрд. грн. на фінансування вищіх навчальних закладів І-ІІ акредитації має бути закладене у держбюджет.

Анна Романова
object(WP_Term)#13021 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини