«Самопоміч» підтримує Декларацію про захист свободи слова в Україні
Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий від імені партії публічно пообіцяв захищати свободу слова та права журналістів. Документ, розроблений Національною спілкою журналістів, він підписав у прямому ефірі ток-шоу «Право на владу». 
 
«Знаючи, що російська агентура в особі Медведчука та його соратників скуповує українські телеканали, аби промивати мізки нашим людям, ми повинні як ніколи захищати незалежні ЗМІ. А також вкладати у розвиток суспільних медіа, як це є в Європі. Медіа – це ще один фронт війни з агресором», – прокоментував підписання декларації Андрій Садовий.  
 
Декларація на захист свободи слова передбачає, що політичні партії та їхні лідери, кандидати у народні депутати беруть на себе добровільні зобов’язання поважати свободу слова у самовираження, не чинити тиск на журналістів та ЗМІ, не використовувати силові органи для переслідування журналістів, проводити публічні звіти про розслідування правопорушень проти працівників ЗМІ тощо. 
 
Цю ж декларацію у ході президентської кампанії Андрій Садовий підтримав, будучи кандидатом на посаду Президента України. 
 
Нагадаємо, Андрій Садовий закликає націоналізувати чи позбавити ліцензії канали Медвечука: «Якщо ми будемо спостерігати, як Медведчук скуповує телевізійні канали, то наступний крок можемо вже проспати».
object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини