«Самопоміч» першою в Україні розвиватиме політичне молодіжне крило партії

У п’ятницю, 23 лютого, розпочинається навчальна програма для представників молодіжного крила партії «Об’єднання «Самопоміч».

Навчання, яке, по суті, є тренінгом з базової політики для молодих людей, відбувається за підтримки Шведського політичного інституту партії Швеції «Jarl Harmalson Foundation».

Народний депутат від «Самопомочі» та лідер молодіжного крила партії Олена Сотник розповідає деталі: «Самопоміч» – перша політична сила, яка ризикнула створити саме політичне молодіжне крило партії. Це не громадська організація, а молодь, яка пов’язує себе з політикою, бачить себе в політиці».

«У нас на сьогодні є два основних виклики, – акцентує народний депутат. – По-перше, навчати їх, аби у момент, коли вони пройдуть в місцеві ради, обласні ради чи навіть у Верховну Раду, вони чітко розуміли, що є політика, яка їх роль як політика.

По-друге, проблематично, що в Україні не існує ідеологічних партій. «Самопоміч» перша, хто намагається будувати саме таку партію. Тому якраз сьогодні представникам молоді пояснюють, що таке ідеологія, чому це важливо і як вливає на ухвалення рішення під час голосування щодо будь-якого закону».

Олена Сотник певна, що такий тренінг є незайвим для будь-якого політика, адже до цього часу в Україні не будували довготривалих та сталих політичних сил, лише політичні проекти.

«Таке навчання, – підсумовує вона, – дасть змогу представникам молодіжного крила навчитися відштовхуватися у своїй роботі саме від ідеології, мати чіткі відповіді на будь-які питання, щоби люди знали, чого від нас очікувати, як ми дивимося на те чи інше суспільне питання – пенсії, ринок землі, податкову реформу тощо. Базово це лежить у принципах та ідеології. Про це ми сьогодні якраз ведемо мову».

object(WP_Term)#13145 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини