«Самопоміч»: парламентська більшість вкотре відклала  законопроекти, що  спрощують українцям доступ до Інтернету та збільшують кількість робочих місць

Сьогодні Верховна Рада мала розглядати блок інноваційних законопроектів про електронні комунікації, публічні електронні реєстри та радіочастотний ресурс України.

Народний депутат  Олександр Данченко зазначив, що ці законопроекти – прямий шлях до зміни сировинної моделі  економіки України на інноваційну.

«У сучасному світі лише цифрова економіка може забезпечити Україні гідне місце поряд зі своїми сусідами в сталому економічному розвитку. Фракція «Самопоміч» та лідер партії, кандидат в Президенти Андрій Садовий кілька років ведуть мову про необхідність інноваційного розвитку держави, відходу  від сировинної моделі.  Є чимало досліджень, які доводять, що збільшення покриття Інтернетом на 1% забезпечує 0,2% зростання ВВП»,  − заявив  Олександр Данченко.

Його колега з фракції Роман Семенуха підтвердив, що ухвалення цих законопроектів сприятиме більш якісному покриттю Інтернетом  усієї території України.

«Законопроект «Про радіочастотний ресурс» дасть можливість провайдерам встановлювати Інтернет−покриття вздовж автомагістралей, залізничних шляхів. Він усуває недоліки в законодавстві і фактично дозволяє провайдерам обмінюватися частотами. Окрім того – усуває чимало бар’єрів, які зараз не дозволяють операторам інвестувати у розвиток власної інфраструктури», − зазначив Роман Семенуха.

Попри те,  що такі законодавчі ініціативи стимулюють зростання ВВП, неспроможна до структурних змін  парламентська більшість відклала голосування за ці законопроекти – в залі не знайшлося голосів для розгляду та ухвалення.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини