«Самопоміч» оскаржуватиме голосування за зміни до процесуальних кодексів через кнопкодавство

Народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Журжій під час повернення до поправок до процесуальних кодексів та голосування за законопроект в цілому зафіксував неперсональне голосування народних депутатів.

На відео чітко видно, як народний депутат Барвіненко із групи «Відродження» двічі голосував за свого колегу Пресмана.

«Я намагався повідомити про це Голові Верховної Ради пану Парубію відразу після першого такого факту. На жаль, Голова ВР жодним чином не відреагував на відеофіксацію, а просто обмежився закликом до депутатів, щоб вони голосували особисто. У результаті, народний депутат ще раз проголосував в цілому за законопроект чужою карткою і, я думаю, такі випадки були непоодинокими у цій залі сьогодні», – зазначає Андрій Журжій.

Відтак, фракція «Самопоміч» звертатиметься до спікера парламенту стосовно оскарження цього голосування та вимагатиме переголосування законопроекту щодо судової реформи.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини