“Самопоміч” очікує від Комітету виборців України прізвища кандидатів, які начебто організовували підкуп виборців

Сьогодні у ЗМІ поширилась інформація, що за даними Комітету виборців України та організації “Під контролем” під час виборів до ОТГ 29 квітня відбувався підкуп виборців.

Серед політичних сил, які, за даними аналітиків, нібито порушували виборче законодавство, назване і «Об’єднання «Самопоміч».

Згадані, без сумніву авторитетні громадські організації, втім не вказали у публікаціях ані конкретних прізвищ, ані підтверджуючих фактів щодо незаконних дій.

У зв’язку із цим політична партія “Об’єднання “Самопоміч” звернулася до керівника Комітету виборців України Олексія Кошеля та представників організації “Під контролем”. Однак до кінця дня факти, які могли б підтвердити чи спростувати причетність представників “Об’єднання “Самопоміч” до підкупу виборців, надані не були.

Відтак, «Об’єднання «Самопоміч» ще раз офіційно звертається до Комітету виборців України та організації “Під контролем” у найшвидші терміни надати факти, згідно з якими Політичну партію “Об’єднання “Самопоміч” внесли до списку партій, які вдавалися до підкупу виборців. Якщо такий факт підтвердиться – кандидат буде виключений із членів партії чи з числа активістів та позбавлений мандата, якщо він його отримав.

Якщо ж така інформація не підтвердиться, вимагаємо спростування інформації, яка не відповідає дійсності та ганьбить політичну партію “Об’єднання “Самопоміч”.

«Самопоміч» послідовно відстоює позицію чесних та прозорих виборів без адмінресурсу та «гречки». Особливо це важливо на виборах до об’єднаних територіальних громад – найближчої до людей влади. Тому люди мають обирати тих, кому дійсно довіряють і будь-який брудний вплив на рішення виборця є неправильним.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини