«Самопоміч» обрала Садового кандидатом у Президенти

Партійці «Об’єднання «Самопоміч» підтримали висунення кандидатури лідера партії, мера Львова Андрія Садового на посаду Президента України. Рішення ухвалили сьогодні на XVII з’їзді політичної сили у Києві.

«Влада, яка грабує власний народ і власну країну, ніколи не матиме поваги у світі. З такою владою Україна буде і далі найбіднішою та найбільш корумпованою країною Європи.

Тому ми мусимо переходити у наступ. 2019 рік мусить стати роком наступу українців за право бути господарями своєї країни. Саме зараз!» – сказав Андрій Садовий.

У своїй промові він наголосив, що Президент України, на його переконання, має бути стратегом: «Громада Львова тричі обирала мене міським головою. У 2006 році ми мали проблем більше, ніж багато інших міст країни. Але виробили стратегію, мали ціль і дуже тяжко працювали.

Хтось скаже, що Президент має займатися зовнішньою політикою, бути Головнокомандувачем. На моє переконання – насамперед Президент України має бути стратегом. Бачити перспективу на 10, 20 років вперед».

Нагадаємо, Андрій Садовий оголосив про намір балотуватися на посаду Президента України на зустрічі з молоддю 3 жовтня.

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини