«Самопоміч» не має наміру вступати в жодні переговори щодо нових союзів», – Садовий

Негідним чіплянням за залишки влади назвав вихід фракції «Народний фронт» із парламентської коаліції лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий.

«Якщо хочеш бути принциповим, то виходиш з коаліції тоді, коли вона забила на майданні обіцянки і явно почала обслуговувати інтереси Ахметова і Кононенка. А зараз вихід – це негідне чіпляння за залишки влади. І це принижує, в тому числі, тих непоганих людей у НФ, які там є», – написав Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Політик також додав, що «Самопоміч» не має наміру вступати в жодні переговори щодо нових союзів: «Коаліція будується на довірі громадян, а її цей парламент не має».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини