«Самопоміч» не дає нищити країну і народ, тому Президент вирішив нищити «Самопоміч», – Оксана Сироїд

«Об’єднання «Самопоміч» протягом трьох років послідовно показувало корисливі мотиви влади у бажанні продавати країну, заробляти на торгівлі з ворогом та збагачуватися за рахунок людських грошей.

Саме тому, на переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, сьогодні відбуваються переслідування членів партії, її прихильників та однодумців.

«У червні, на четвертий день нашого із Олегом Березюком і Тарасом Пастухом голодування під стінами Адміністрації
Президента, ми запропонували Петру Порошенку зустрітися і обговорити шляхи виходу із ситуації. Президент погодився, але призначив зустріч через тиждень. З того моменту я зрозуміла, чому ми отримали Дебальцеве, Іловайськ,
Мінські домовленості, чому ми маємо такого Генерального прокурора і не маємо голів ЦВК та Національного банку.

Тому що для нинішнього очільника держави людська гідність і життя, всупереч всім деклараціям, не становлять жодної цінності.

Так само стало зрозуміло, чому він із поплічниками так намагаються переслідувати «Самопоміч». Нагадаю, вчора
затриманий голова Запорізького обласного осередку «Самопомочі» Владислав Марченко. Перед тим був затриманий Анатолій Виногородський, член Київської команди Об’єднання.

Бо «Самопоміч» для нинішньої влади — як світло в борделі, яке заважає їм чинити злочини і насолоджуватися ними. Ми
протягом трьох років послідовно показували, що відбувається і не давали втілити їхні плани в життя: не дали внести зміни до Конституції з особливим статусом для Донбасу, не дали знищити місцеве самоврядування, захищаємо від нищення антикорупційні органи. І оскільки «Самопоміч» не дає нищити країну і народ, Президент прийняв рішення, що найкраще — нищити «Самопоміч», – зазначила Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини