“Самопоміч” наполягає на збереженні ключових статей у Бюджеті, направлених на забезпечення соціального захисту інвалідів

“Самопоміч” наполягає на збереженні ключових статей у Бюджеті, направлених на забезпечення соціального захисту інвалідів. Про це повідомила Секретар Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, керівник благодійного фонду “Допомога батальйону “Донбас” Наталія Веселова, за підсумками зустрічі фракції із народним депутатом, головою «Національної Асамблеї інвалідів України» Валерієм Сушкевичем.

“Зрозуміло, що видаткову частину бюджету треба скорочувати, але, при цьому, не можна переходити межі здорового глузду. Зокрема, скорочення видатків на проїзд інвалідів в громадському транспорті, обтяження податками земель, на яких розташовані підприємства УТОГ і УТОС, реабілітаційні центри, тренувальні бази параолімпійців – це ті кроки, які стануть справжнім зашморгом для найбільш соціально-вразливих груп населення, і не дозволять залучити у бюджет значних коштів”, – повідомила вона.

Вона наголосила, що ці люди не мають фізичної змоги вийти на акції протесту, але про них не можна забувати, а їх правами не можна нехтувати.

“Внаслідок бойових дій на нашій території кількість людей з особливими потребами зросла за короткий період, і про це також треба пам’ятати. Залишати напризволяще саме їх – простіше, ніж урізати надприбутки олігархів. Але ми не буде з цим миритися, і будемо наполягати, щоб бюджет наповнювався не за рахунок тих, хто і так майже не відчуває державної підтримки”, – наголосила депутат.

Наталія Веселова
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини