«Самопоміч» наголошує на недопустимості приватизації прибуткових торфовидобувних підприємств

Сьогодні спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації розглядатиме питання приватизації державних підприємств, які заготовляють торф. На переконання фракції «Самопоміч», такі дії є неприпустимими, адже ці підприємства прибуткові, а також безпосередньо пов’язані із енергетичною безпекою країни.

«Ці підприємства поставлені в залежність від політики олігархату. Спочатку, однією рукою, держава дає дозвіл на розробку надр і заготівлю торфу, іншою рукою, губернатори не виділяють на це ділянок, чим унеможливлюють роботу підприємств.

Інше шахрайство — це коли у законі про приватизацію ці підприємства, як критично важливі, заборонені до приватизації, але різними наказами Фонду державного майна вони включаються до переліку на «ярмарок-розпродаж», який намагається влаштувати уряд», – наголошує народний депутат Тетяна Острікова.

На переконання народного депутата Вікторії Войціцької, уряд вирішив перейти у фазу «дембельського акорду», розпродавши всі найцікавіші підприємства, пов’язані безпосередньо із енергетичною галуззю.

«Ми вже говорили про «Турбоатом», про обленерго, і тепер спостерігаємо історію із торфовидобувною галуззю. Нагадаємо, «Самопоміч» зареєструвала законопроект, який забороняє приватизацію таких підприємств.

Сьогодні на спецкомісії із приватизації ми будемо порушувати питання торф’яної галузі і шукатимемо підтримки серед колег-депутатів, щоб наш законопроект був включений у порядок денний найближчим часом і ганебний розпродаж підприємств, які безпосередньо пов’язані із енергетичною безпекою країни, не відбувся», – акцентує Вікторія Войціцька.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини