«Самопоміч» має величезний потенціал нести моральні цінності в Україні», – представник фонду Ганса Зайделя в Україні

На з’їзд політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» прибули представники партнерських європейських політичних сил та міжнародних організацій.

Представник Шведської поміркованої партії Горан Леннмаркер у своєму виступі наголосив, що Україна має усі шанси стати повноправним членом Євросоюзу, якщо встановить верховенство права.

«Коли країною керуватимуть не олігархи, а партії, які представлятимуть інтереси усіх громадян. Це саме те, чого домагається «Самопоміч». У вас є сильне громадянське суспільство. Майдан став найважливішою подією в Європі. І у вас є партія, в основі якої цінності, що дуже важливо для відправної точки до реальних змін в країні. За останні 25 років я багато разів відвідував вашу країну, і мені приємно спостерігати, як формується ваша партія, в основі якої є цінності», – сказав Горан Леннмаркер.

Олівер Колвіль, представник консервативної партії Великої Британії передав вітання делегатам від прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей та зазначив, що консервативна партія поділяє із «Самопоміччю» основні цінності: «Британія визнає повне право України визначати своє власне майбутнє як незалежної суверенної держави. Але тут важливий порядок, який базується на правилах. Тому Об’єднане королівство планує відігравати лідируючу роль у реакції на російську агресію.

Консервативна партія також поділяє із «Самопоміччю» такі цінності, як бажання контролювати витрати бюджету та відстоювати його збалансованість, свободу людини і свободу висловлювання, суверенність держави. Ми підтримуємо ваше прагнення досягти вільного від корупції державного управління. І наостанок, згадуючи слова президента Ніксона: «Перемога – це не все. Перемога – це єдине, що має значення».

«Самопоміч» мені подобається за ті цінності, які вона сповідує», – наголосив Представник фонду Ганса Зайделя в Україні Даніель Зайберлінг. – «Самопоміч» має величезний потенціал нести моральні цінності в Україні. Бо партія щоразу демонструє, що не готова пожертвувати власними принципами заради місць в уряді, у владних кабінетах. Для вас важливіше – довіра громадян і власні цінності та переконання. З лютого 2016 року «Самопоміч» перейшла в опозицію. І, на мою думку, це було дуже мудре рішення, бо ви змогли показати себе як силу, що представляє інтереси людей.

Якщо в основі партії є цінності, то основна її ціль – не бути в уряді, а дотримуватися своїх принципів і оберігати переконання людей».

object(WP_Term)#13146 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини