#Самопоміч. Країна – випуск за 18 березня 2017

Дивіться у випуску:

— Хто відкриває вогонь по блокадниках? Як правоохоронці захопили редут у Кривому Торці? І чому відновлено рух потягів попри рішення РНБО зупинити співпрацю з ОРДЛО. Як минув ще один тиждень блокади торгівлі на крові.

— Визволити полонених, захистити децентралізацію, припинити торгівлю з окупантами, евакуювати мирних жителів з непідконтрольних територій, офіційно визнати війну – війною. На всеукраїнському з’їзді “Об’єднання «Самопоміч» ухвалено важливі рішення для збереження країни.

— Олег Березюк: “В мене є риторичне запитання до влади в цій країні: Кого ми дуримо? Ворога? Себе? Чи Євпропейський союз? Давайте будувати українську незалежну державу, яка буде захищати інтереси своїх громадян насправді, а не фейками на телебаченні!”

Керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді закликав невідкладно прийняти закони про окуповані території, антикорупційний суд та вибори на пропорційній основі з відкритими списками.

— Скадовське диво! Як успішний мер та громада змінюють на краще улюблене місто? Дізнавайтесь у сюжеті #Самопоміч.Країна. Поширюйте досвід у власних містах!

— У Луцьку, навіть на 40-ий день після смерті міського голови, депутати не зняли з нього повноважень. Усе це, щоб за законом не передавати їх секретареві Луцької міськради, представниці “Об’єднання “Самопоміч” – Юлії Вусенко. Про безпецедентну боротьбу проти політичних опонентів.

— «Безпека на дорозі»! Цю акцію для школярів вкотре організовує “Об’єднання “Самопоміч” на Рівненщині. Цього разу патрульні поліцейські провели майстер-клас для учнів Бронницької школи. Як дбають про безпеку школярів.

object(WP_Term)#13017 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини