«Самопоміч» йде на місцеві вибори

15 серпня 2020 року відбувся XXII з’їзд Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», який прийняв рішення про те, що партія «Самопоміч» братиме участь в місцевих виборах в жовтні цього року. На з’їзді обговорили поточну політичну ситуацію в країні, виклики які стоять перед країною та українцями.  

Лідерка партії Оксана Сироїд, оцінивши політичну ситуацію в країні, зазначила, що вперше з часів незалежності в Україні відсутня інституційна влада: «парламент є, президент є, уряд є, а інституційної влади немає, бо люди які їх представляють не ухвалюють самостійних рішень. І цим прекрасно користаються олігархи та Росія, які просувають своїх агентів та порядок денний».

За словами лідерки партії «Самопоміч», в цих умовах, загострених пандемією Covid-19, справжню інституційну спроможність продемонстрували громади, передовсім міста. Там, де місцева влада побудувала партнерські стосунки з бізнесом, небачені до того виклики успішно долались попри зволікання і бездіяльність уряду. Саме ті громади, де «Самопоміч» представлена у місцевій владі, були лідерами якісних управлінських процесів.

«Сьогодні український неолігархічний  бізнес хоче чесних правил від держави. Але держава захоплена олігархами створює привілеї для олігархів. І змінити цю ситуацію може лише спільна відповідальність за нові правила гри неолігархічного бізнесу та неолігархічної політичної сили. Від початку своєї історії «Самопоміч» засновувалась передовсім на чесній співпраці місцевого самоврядування і бізнесу.  Ми показали, що така модель співпраці працює на місцях і готові її поширювати на національному рівні», – наголосила Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#12913 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини