«Самопоміч» ініціює звернення до діаспори з проханням допомогти у звільненні бранців Кремля

«Сьогодні десятий день від початку голодування Олега Сєнцова у російській тюрмі, – каже народна депутатка Ірина Подоляк, ініціаторка звернення до діаспори. – Тому ми повинні використовувати кожну нагоду, кожен момент і кожен інструмент для того, аби наша увага до громадян України, які незаконно, за сфальшованими обвинуваченнями утримуються в тюрмах Росії та анексованого Криму, не зменшувалася».

Народна депутатка нагадує, що український парламент 1 березня 2018 року уже звернувся до парламентів іноземних держав із тим, щоб вони засудили дії Росії, продовжували і посилювали санкції щодо Росії як країни несвободи, яка цинічно порушує усі міжнародні стандарти і нівелює людські цінності, утримуючи в’язнів сумління.

«На моє переконання, Україна має потужний інструмент, який мало які держави мають. Це є наша діаспора за кордоном — у США, Канаді, Німеччині, Італії та інших країнах Європи і світу. Ми вдячні за все, що українська діаспора зробила для України на початку нашої незалежності, але зараз той момент, коли нам потрібен тиск на російські представництва у різних країнах.

Діаспора може зробити це, і ми її про це просимо, як і про тиск на президентів, уряди чи парламенти своїх держав для того, аби санкції щодо Росії не зменшувались, а лише посилювалися, і аби вимога звільнення в’язнів сумління із російських тюрем і з тюрем в анексованому Криму була почутою і безумовною. Кремль завжди шельмує, Кремль завжди провокує конфлікти між державами задля посилення своєї імперії зла і збагачення її «власників». Сєнцов нагадує про це світові і Україні”, – пояснює Ірина Подоляк.

#freeSentsov

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини