Самопоміч ініціює будівництво вузької колії з Перемишля до Львова і Чернівців

Про таку ініціативу, яка активно обговорюється на найвищому рівні, заявив народний депутат від Самопомочі у ВР Олег Лаврик.

Вузькоколійка має отримати стратегічне значення, адже з’єднає торгові шляхи східної Європи і Туреччини. Згідно з планом залізницю побудують з польського Перемишля до Львова. Потім до Чернівців з виходом на Румунію, Балкани, і аж до Стамбула.

На думку Олега Лаврика, це дозволить швидше доставляти товари, зникнуть затримки на кордонах, фактично відбудеться переорієнтація потоків товарів на новий, коротший шлях. За словами Олега Лаврика Туреччина висловлює готовність фінансувати цей проект, залишається українській владі нарешті наважитись і прийняти рішення про будівництво.

Нардеп запевняє, що Самопоміч активно буде відстоювати прийняття позитивного рішення про початок будівництва.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(54) ["name"]=> string(14) "Регіони" ["slug"]=> string(13) "regional-news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(54) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(70) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(54) ["category_count"]=> int(70) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Регіони" ["category_nicename"]=> string(13) "regional-news" ["category_parent"]=> int(1) }
Регіони