«Самопоміч» і ДемАльянс укладають Угоду про політичний союз

Наступного року в Україні пройдуть президентські та парламентські вибори. Країна стоїть перед загрозою реваншу. Корупція та тотальна неефективність влади не просто забирає шанс на європейське майбутнє для України, вона підриває основи нашої безпеки та незалежності вже сьогодні.

Усвідомлюючи ризики, які стоять перед країною, партії ДемАльянс та «Об’єднання «Самопоміч» прийняли рішення укласти Угоду про політичний союз та спільно боротись за перемогу на президентських, парламентських та місцевих виборах.

У вівторок, 9 жовтня, співголова партії ДемАльянс Василь Гацько та голова політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий візьмуть участь у прес-конференції на тему: «ДемАльянс» і «Об’єднання «Самопоміч» укладають Угоду про політичний союз. Що це означає і хто буде кандидатом від демократичної опозиції на президентських виборах?».

Вхід для преси – вільний.

Прес-конференція розпочнеться 9 жовтня о 15.00 год в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57).

Контакти для ЗМІ:

Юрій Микитюк, +380993262977
Ірина Твердовська, +380503813817

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини