“Самопоміч” хоче побачити джерела наповнення бюджету до його розгляду в залі

Ухвалення Податкового і Бюджетного кодексів, а також Держбюджету на 2015 рік – це головне завдання для Парламенту на цей тиждень. Про це під час погоджувальної ради Парламенту заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

В той же час, він висловив застереження щодо відсутності підсумкового тексту Законопроектів у Верховній Раді.
«Попри те, що минулого тижня вдалося у різних форматах спільно з Урядом попрацювати і над змінами до кодексів, і над пропозиціями по держбюджету, до сьогоднішнього дня ми не маємо остаточних текстів цих документів. А, отже, і відповідей на цілий ряд питань», – констатував Голова фракції.

Березюк наголосив, що фракція «Самопомочі» надала Уряду пропозиції по залученню у Бюджет коштів, що традиційно залишалися «недоторканими», а також пропозиції до тексту Податкового Кодексу, які направлені на деолігархізацію економіки, і покращують умови для розвитку малого та середнього бізнесу.

«Ми надали свої пропозиції та застереження, але до сьогоднішнього дня не знаємо позиції Уряду по трансферному ціноутворенню, по застосуванню «Controlled Foreign Corporations» для оподаткування тих дивідентів, що були виведені закордон.

Крім того, ми не бачимо, що є намір публікувати щомісячну статистику по ПДВ на рівні районних фіскальних органів. А також інших важливих речей», – зазначив він.

Також він підкреслив, що депутати не отримали відповідей щодо підняття акцизів на алкогольні напої, кріплені вина, пиво і сигарети до рівня мінімальних ставок в Європейському Союзі.

«Так, ми почули, що Уряд планує підвищити акцизні ставки. Але чи буде це підняття до 30% як пропонувалося, і як того вимагає Угода про асоціацію з ЄС – ми відповіді ще не побачили», – повідомив депутат.

Також стурбованість викликає, що незрозумілою є позиція Уряду щодо використання півмільйона гектар державних земель, в тому числі земель Аграрної Академії Наук. Як зазначив парламентар, ці землі сьогодні за безцінь роздаються латифундистам, а не через відкритий конкурс надаються в оренду за ринковою ціною.

«Тому, ми сподіваємося, що сьогодні ми отримаємо текст бюджету та кодексів, і зможемо зрозуміти, чи ці та інші важливі пропозиції по його наповненню були враховані. Адже від цього залежить і витратна частина», – наголосив Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини