«Самопоміч» домоглася негайного розгляду комітетом законопроекту, який повертає гроші аграріям

На вимогу фракції «Самопоміч» Голова Верховної Ради дав доручення Комітету податкової і митної політики негайно розглянути законопроект, який скасовує дискримінаційну норму про неповернення ПДВ при експорті технічних та олійних культур. Після розгляду профільним комітетом він має бути винесений на голосування у залу парламенту.

«Шахрайство сьогодні є найдієвішим інструментом олігархії в Україні. Олігархічна більшість у Верховній Раді фізично обдурила селян за 10 хвилин до ухвалення річного бюджету — в аграріїв забрали від 10 до 15 мільярдів гривень. Сьогодні вони перекривають дороги у 22 областях України, аби їм віддали гроші, передані у руки двох олігархів. Законопроект  7403-2 поверне ці гроші людям», – наголошує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини